2019-2020 KIŞ AYAKKABI MODASI

2019-2020 KIŞ AYAKKABI MODASI
2 Ocak 2020 tarihinde eklendi, 29 kez okundu.

    1.Kovboylar Her Yerde

  Bu senenin en göz alıcı ve şık modelleri olmaya aday kovboy çizmeleri, renk , desen ve kısa, orta, uzun boy çeşitliliği ile podyumlarda sıkça sergilendi. Bu model uzun ve kısa elbiselerle, pantolon, tayt, şort gibi giysilerle rahatça kombinlenmesi nedeniyle günlük ve özel davetler için şimdiden kış ayının gözdesi haline geldi.

    2.Platform Topuklar

  Senenin bir diğer şıklığı ise platform topuklu bot ve çizme modellerdir. Giyen kişiyi adeta 40-50 yıl eskiye götüren bir o kadarda dişi görüntü ekleyen bu modeller her yıl ufak ufak göz önünde olsa da bu yıl tam olarak spot ışıkları altında.  Platform çizme ve botlar mini etekler, tayt , pantolon ve elbiselerin vazgeçilmez parçası oldu bile.

3. Hayvan Desenleri Çizmelerde

  Geçen sene  kısa bot ve butilerde sıkça gördüğümüz yılan derisi, leopar, dalmaçyalı desenler, timsah derisi bu yıl çizmelere bir bir işlendi. Daha dikkat çekici, daha zengin ve daha iddialı şekilde vitrinlerde yerlerini aldılar. Hayvan desenli çizmeler sayesinde dişilik ve güç aynı karede. Günün kadını, gecenin yıldızı yapabilecek ihtişam bu yıl çok moda.

4.ÇORAP ÇİZMELER

   2016-2017 kış sezonundan beri sıkça gördüğümüz çorap çizmeler bu yılda karşımızda. renk renk, desen desen, uzun, kısa gibi çeşitlere sahip bu model hem spor şıklığın hemde klasik şıklığın bir numarası haline geldi. Üzerinden bir kaç sezon geçmesine rağmen podyumdan düşmeyen çorap çizmeler bu sene daha uzun ve daha parlaklar.

   5. KAUÇUK TOPUKLAR

  Yaz sezonunda spor ayakkabılarda daha çok rastladığımız bu model bu sezon çizmelerle tekrar karşımızda. Görüntüyü daha da sporlaştıran kauçuk tabanlı çizmeler genç bir görünüm katmaktadır. Günlük hayatta rahat giyime önem verenlerin birinci tercihi kauçuk tabanlı çizmeler olmaktan şaşmayacağına eminiz.

6. BALIKÇI ÇİZMELERİ

   Yağmurlu havalarda ayaklarımızdan çıkartmak istemediğimiz yağmur çizmeleri bir diğer adıyla balıkçı çizmeleri bu yılda çok moda. Renk ve desenlerle podyumları dolduran çizmeler vitrinlerde hatta sokaklarda yerini aldı bile. Her giysi ile uyum içinde kullanılabilecek bu model hem rahat, hem şık, hem de kullanışlı.

  7. DOLGU TOPUK ÇİZMELER

    Günlük hayatta, özel günler bahar ve yaz aylarının asaleti bu yıl kış sezonunda. Çizmeleri, botları, uzunu, kısası soğuk havalarda içimizi ısıtacak. Şık ve alabildiğine rahat olan dolgu topuk bot ve çizmeler gece gündüz her yerde ve her dolapta bulunması kaçınılmaz.

   8. AKSESUARLI KIŞ AYAKKABILARI

   Soğuk kış günlerinde şıklığından ödün vermeyenler için bu sene aksesuarlı ayakkabılar çok moda. Kemer detayı, uzun bağcıkları, dikkat çekici tokalarıyla bizleri bakmaya doyamayacağımız görüntüler beklemekte. Moda tutkunu olmasanız bile aksesuarlı çizmeleri, botları almaktan ve kullanmaktan büyük zevk  duyacaksınız.

   9.BLOK TOPUKLAR ÇOK MODA

    Farklı tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken blok topuklu çizme ve ayakkabılar sadece podyumları değil özel günlerin, iş hayatının, günlük yaşamın en güzel süsü adeta. En sade kıyafetinizle bile çarpıcı görünmek için büyük fırsat. İnsanı podyumdan fırlamış gibi göstermesinden anlaşılacağı üzeri tam bir moda moda tutkunu işi.

  10. KÜRK DETAYLI AYAKKABILAR

   Bu yıl hava ne kadar soğuk olursa olsun iliklerimize kadar ısıtacak kürk detaylı bot ve çizmeler şimdi her yerde.  Kutupların soğuğundan esinlenilen bu tasarım hem rahat, hem de bir o kadar şık. Bu sıcacık modeller podyumdan vitrine ve her yaşta insanın dolabına girdi bile.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git