2017 Burnu Açık Bot Trendi

Burnu açık bot kullanımı kadınlar tarafından 1940 yılından başlandı zaman, zaman yeniden trend oluyor ve 2017 yılı da burnu açık bot modellerinin yeniden trend olduğu yıl. Özellikle ofiste çalışan kadınlar veya özel bir etkinliğe, geceye katılımlarınız da şıklığı ile çevrenizdekilerin dikkatini çekebilecek bir modeldir. Bağcıklı, püsküllü, zincirli yada taşlı olmak üzere pek çok seçeneği bulunuyor. Gözlemlerime göre özellikle ünlü Holywood kadınları bu tarz botlar giymeyi tercih ediyor.

Fiyatları konusunda kabaca yaptığım araştırmalara göre de 50 ile 500 TL arasında olduğunu söyleyebilirim. İndirimli kadın bot satan internet sitelerini takip ederek çok daha cüzi fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bu konuda da verebileceğim tavsiye trendyol kadın bot olabilir.

Bot seçimi konusunda hala kararınızı veremediyseniz Püsküllü Bot Modellerini deneyebilirsiniz.

bagcikli-yuksek-topuklu-burnu-acik-bot-modeli burnu-acik-bot-modelleri burnu-acik-bot-modelleri-1 burnu-acik-bot-modelleri-2 burnu-acik-bot-modelleri-3 burnu-acik-bot-modelleri-4 burnu-acik-bot-modelleri-5 burnu-acik-bot-modelleri-6 burnu-acik-bot-modelleri-7 burnu-acik-bot-modelleri-8 deri-burnu-acik-bot-modelleri deri-burnu-acik-bot-modelleri-1 en-iyi-burnu-acik-bot-modeli kahverengi-desenli-burnu-acik-bot-modelleri kirmizi-burnu-acik-bot-modeli

lacivert-burnu-acik-bot-modeli mavi-renk-burnu-acik-bot-modeli siyah-puskullu-burnu-acik-bot-modeli siyah-renk-burnu-acik-bot tasli-burnu-acik-bot-modeli tasli-burnu-acik-bot-modelleri

18 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 216 kez görüntülendi.

Etiketler:

2017 Burnu Açık Bot Trendi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Leyla Karatay dedi ki:

    Herzaman tercih ettiğim ayakkabı stillerinden dir, burnu açık ayakkabılar genel olarak en iyi kombinilerimin altına giyerek renk katıyorum.

Sayfa başına git