Nişan ve Düğün Saç Modelleri

Nişan ve Düğün Saç Modelleri
21 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.855 kez okundu.

Nişan ve düğün birbirini seven geleceğe adım atmak isteyen iki kişinin en özel günüdür. Bu özel günde özellikle bir kadınlar güzel olmak isteriz. Bu özel günde güzelliğimizi belirleyecek unsurlardan biride saç modelidir. Nişanlık ve gelinlik ile yakışacak olan saç modelini bulma konusunda kararsız kalmayın. Sizler için bu iki özel güne dair saç modelleri hazırladık. 2016 yılı itibariyle yeni trendler, yeni saç modelleri hayatımıza girdi bile. Modayı ve trendleri yakından takip eden kadınlardansanız aradığınız sonuca ulaşmak üzere resimleri ve önerileri dikkate alabilirsiniz. Her iki günde aynı saç modelini kullanmamanız önemlidir, nişan da dağınık saç modeli, düğünde topuz saç modeli tavsiyelerini bu başlık altında hazırlıyoruz.

Nişan dağınık saç modelleri

Her yıl olduğu gibi bu yılda modası eskimeyen nadir saç modellerinden biridir. Nişan’da dağınık saç modeli tercih etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gerekenler. Saçlarınız açık renkteyse ve sarışınsanız kesinlikle bu saç modeli size uygun olacaktır. Saçınız koyu renk ve siyah ise dağınık saç modeli size göre değil. Açık saç rengi toplandığında ve dağınık bırakıldığında fazla ilgi çekmez ve gayet hoş durur. Koyu saçlı kadınlarda ise bu saç modeli çok fazla dikkat çekmektedir, herkese tam anlamıyla yakışmayabilir. Ayrıca nişan dağınık saç modelini kullanmayı tercih ediyorsanız, resimlerdeki gibi uzun saçlıysanız ilk tercihiniz olabilir. Bu saç modelini ister nişanda, ister düğünde tercih edin tavsiyelerimize uyuyorsanız yakışacağına hiç şüphemiz yok.

nişan-dağınık-saç-modeli nişan-dağınık-saç-modeli-1 nişan-dağınık-saç-modeli-2 nişan-dağınık-saç-modeli-3

nişan-dağınık-saç-modeli-4 nişan-dağınık-saç-modeli-5 nişan-dağınık-saç-modeli-6 nişan-dağınık-saç-modeli-7

nişan-dağınık-saç-modeli-8 nişan-dağınık-saç-modeli-9 nişan-dağınık-saç-modeli-10 nişan-dağınık-saç-modeli-11

nişan-dağınık-saç-modeli-12 nişan-dağınık-saç-modeli-13 nişan-dağınık-saç-modeli-14 nişan-dağınık-saç-modeli-15

nişan-dağınık-saç-modeli-16nişan-dağınık-saç-modeli-17nişan-dağınık-saç-modeli-18nişan-dağınık-saç-modeli-19

Topuz Saç Modelleri

Düğünde, nişanda yada herhangi bir özel gününüzde tercih edebileceğiniz birbirinden şahane topuz saç modelleri var. Aksesuarlar ile birlikte müthiş bir uyum içinde olan topuz saç modelini tercih edebilirsiniz. Gelinlerin en çok tercih ettiği maşa ile sarılarak dağınık topuz modelidir. Sizin zevkinize ve kıyafetleriniz ile uyum içinde olacak saç modelini tercih etmeden önce resimleri inceleyebilirsiniz. Sadece topuz saç modelleri, ihtişamlı saç modelleri, aksesuarlı saç modelleri ve daha fazlası aşağıda yer almaktadır. Topuz saç modeli nasıl yapılır sorusu ile sıklıkla karşılaşıyoruz, aşağıdaki ilk görsel de bu durumu açıkladık.

topuz-saç-nasıl-yapılır

 

2016-topuz-saç-modeli 2016-topuz-saç-modelleri abiye-topuz-sac-modelleri Aksesuarlı-topuz-saç-modeli

Arkadan-Topuz-Sac-Modelleri basit-topuz-sac-modelleri Çiçekli-Topuz-Saç-Modelleri Dağınık-Topuz-Gelin-Saçı

Dağınık-Topuz-Gelin-Saç-Modelleri Dağınık-Topuz-Saç-Modelleri doğal-topuz-modeli Ensede-Topuz-Modelleri

Ensede-Topuz-Saç-Modelleri Gelin-Dağınık-Topuz-Modelleri gelinlik-saç-modeli Gelinlik-Topuz-Saç-Modelleri

Gelin-Saç-Modelleri-Dağınık-Topuz hacimli-topuz-modeli kır-düğünü-saç-modeli nişan-düğün-saç-modeli

Nişan-Saç-Modeli yan-topuz-modeli

Kimse saçlarının sağlıksız olmasını istemez ve tabi saç bakımı deyince de en temel bakım şampuan ile yıkamaktır ancak bilinmesi gerekenler olduğunu da unutmayalım. Şampuan Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? adlı yazımızda aradığınızı bulacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git