Bebek Yolda Peki Odası?

Bebek Yolda Peki Odası?
5 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 185 kez okundu.

Bebek Odalarında Son Trendler

Annelik heyecanı yaşayan tüm hamilelerin hayallerini hamileliğin ilk aylarından itibaren bebek eşyaları süslemeye başlar. Hele ki cinsiyeti belli olunca hayalinizdeki bebek odası modellerini bir an önce bebeğinizin odasında görmek için yüreğiniz pırpır eder. Karyolası nasıl olsun, bir süre beşikte mi yatsa acaba? Her ikisini de alsam bütçem yeter mi? Pahalıya mal olur mu? Seçimimi yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Bunun gibi pek çok soru hayallerinizin önüne geçmeye başlar. Bebek mobilyaları bütçenizin gerçekleriyle buluşturmaya çalışırsınız.

Her Bütçeye Uygun Bebek Odası

Mağazaları gezdiğinizde artık karyolaların üst kısımlarının ayrılarak ilk aylarda beşik olarak da kullanılabildiğini görürsünüz. Böyle bir yatak tercih ettiğinizde ikinci bir masraf yapmanıza gerek kalmamış olur.

Günümüzün teknolojik imkanları her bütçeye uygun avantajlı modeller bulabilmenizi sağlıyor. Yaratıcı ve renkli dekorasyon ürünleriyle istediğiniz çocuk odasını mağazalarda bulmanız mümkün.

Peki Bebek Odası Nasıl Hazırlanmalı?

Seçiminizi yaparken odanın boyutuna, bebeğin cinsiyetine, annenin göz zevkine önem vermenin yanı sıra bebeğin sağlığı açısından hijyen ve dayanıklılık koşullarını da göz ardı etmemek gerekiyor.

Bebek odası takımınızı seçerken annenin rahatça bebekle ilgilenebileceği bir emzirme alanı yaratmaya öncelik tanımalısınız.

Eşyalar odada çok yer kaplamamalı, bebeğinizin ileriki aylarda rahatça emekleyebilmesi, oyun oynayabilmesi, ilk adımlarını atması için uygun olmalı. Odanın rutubetsiz ve güneş alan bir konuma sahip olması da bebeğinizin akciğer ve kemik gelişimi için önem taşır.

Hamile olduğunuzu düşünüyorsanız Hamile Olduğunuzu Gösteren 9 işaret adlı yazımız sizlerle.

bebek-odası bebek-odası bebek-odası-1 bebek-odası-2 bebek-odası-3 bebek-odası-4 bebek-odası-5 bebek-odası-6 bebek-odası-7 bebek-odası-8 bebek-odası-9 erkek-bebek-odası erkek-bebek-odası-1 erkek-bebek-odası-2 erkek-bebek-odası-3 erkek-bebek-odası-4 erkek-bebek-odası-5 kız-bebek-odası kız-bebek-odası-1 kız-bebek-odası-2 kız-bebek-odası-3 kız-bebek-odası-4 kız-bebek-odası-5 kız-bebek-odası-6

Etiketler:

Bebek Yolda Peki Odası? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. mert dedi ki:

    O kadar güzel dekorlar var ki insanın evlenip bir an önce çoluk çocuğa karışası geliyor. Böyle dekorasyonlara bakınca içi kendi ailemle dolu bir ev hayal ediyorum da gerçekten güzel bir duygu sanırım.

    1. admin dedi ki:

      Mert bey, size katılıyorum. Öyle güzel bebek yatak odaları var ki zaten insan aralarından hangisini seçeceği konusunda kararsız kalıyor, her biri güzel.

Sayfa başına git