Mutlu Evliliğin Sırrı

Mutlu Evliliğin Sırrı
6 Mart 2016 tarihinde eklendi, 285 kez okundu.

Mutlu evliliğe dair birbirinden şahane bilgileri sizler için hazırladık. Sizler de mutluluk evlililik nasıl olur ile ilgili düşüncelerinizi bu konu altından yorum yaparak bizlerle paylaşın. Sizin düşüncenizle mutlu evliliğin maddesini buraya ekleyelim.

  1. Çoğu evlilikte özellikle hanımlar hayallerinden vazgeçiyor. Hayallerinizin peşinden gidin, siz mutlu olduğunuzda pozitif enerjiniz zaten eşinize ve evliliğinize yansıyacaktır.
  2. İlişkiler bir süre sonra monoton oluyor herkes bu konuda benimle hem fikir olabilir. İlişkileriniz monoton bir hal almaya başladıysa eğer hiç vakit kaybetmeyin ve bugün ikiniz için güzel bir gün geçirin. Eşinize jest yapın, ona hediye alarak olabilir, yemek yaparak olabilir. Kısacası özel bir gün geçirmek için doğum günü, bayram, seyran beklemeyin, her anınız özel.
  3. Her zaman ilişki uzmanlarınında söylediği gibi evliliklerde dürüstlük çok önemli. Aynı çatı altında yaşayan iki insanın birbirine karşı yalan söylemesi hiç hoş olmayacağı gibi ortaya çıkma durumunda çok kötü sonuçlar doğurur.
  4. Eşinize neden aşık olduğunuzu hatırlatın. Bu bir nevi şu anlama geliyor ona karşı yaptığınız kötü eleştirileriniz varsa bir müddet ara verin iyi yanlarını da söyleyin. Bu eşinize onu neden sevdiğinizi hatırlatacaktır.
  5. İnsanlar konuşarak anlaşıyor, bir tartışmaya girebilirsiniz eşinizle bu aslında gayet normal bir durum. Bu nokta da en önemli olan konu birbirinize karşı kavga anında bile ne kadar saygılı olduğunuzdur. Saygı olmayan yerde hiç bir şey olmaz. Her şeyden önce saygı ve sevgi diyelim.
  6. Eşinizin ailesine kanınız çok fazla ısınmamış olabilir yada bir sebepten dolayı aranız kötü olabilir. Boş verin bu sizinle, eşinizin ailesi arasında kalsın. Eşinize ailesi ile görüşmelerini kısıtlayacak herhangi bir söz söylemeyin ve istemeyin.
  7. Eşinize güveniyorsanız asla ve asla onu denemeyin. Gizlice oyunlar oynayıp onu denemeyin.
  8. İlişkiye ne canlı tutar diye düşünecek olursak sevgiyi hissettirmek derim. Yani sürekli eşinize güzel sözler, aşk sözleri söylemek zorunda değilsiniz ama söylemeden de sevdiğinizi hissettirebilirsiniz.
  9. Bu evliliğin sırrıdır ve hatta hayatta başarılı, mutlu olmanın sırrıdır. Empati yapın her anınızda.

Mutlu evliliği görmek sadece bir bakış açısından yeterli gelmeyecektir diye Evliliğiniz Boşanma İle Sonuçlanmasın adlı yazımızı sizler için oluşturduk.

mutlu-evliliğin-sırrı-1 mutlu-evliliğin-sırrı-2 mutlu-evliliğin-sırrı-3 mutlu-evliliğin-sırrı-4

mutlu-evliliğin-sırrı-5mutlu-evliliğin-sırrı-7mutlu-evliliğin-sırrı-9

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git